KONTAKT OSS

Kontaktinformasjon og her finner du oss

Vi er her for deg

Torsjon AS har i dag 4 ansatte med sine spesialfelt. Bruk kontaktinformasjonen under eller besøk oss, dersom du trenger vår hjelp eller lurer på noe. Vi hjelper deg gjerne!

Besøksadresse: Torsjon AS | Åsgata 30 | 8800 Sandnessjøen

Følg oss på Facebook

Yngve Almås
Larsen
Daglig leder / Master of Business & Administration
yngve@torsjon.no
+47 97 10 21 48
Johanna Sofia
Klavér
Prosjektingeniør / Bachelor i ingeniørfag, Bygg
johanna@torsjon.no
+47 92 28 21 42
Dagfinn S.
Andreassen
Prosjektmedarbeider /
IKT ansvarlig
dagfinn@torsjon.no
+47 41 52 26 72
Erlend Peder
Valberg
HMSK-ansvarlig /
Prosjektingeniør
erlend@torsjon.no
+47 47 02 84 48
Susanne Lien
Fjellstad
Sivilingeniør / Konstruksjoner og materialer
susanne@torsjon.no
+47 40 60 53 63
Stian M.
Breyholtz
Webansvarlig,
Torsjon.no
stian@breyholtz.no
+47 45 81 45 32